O NAS

Edyta Kubiak i Tomasz Żak, czyli Łobuziaki.pl
Edyta Kubiak i Tomasz Żak, czyli Łobuziaki.pl

Spotkaliście kiedyś kogoś, kto po krótkiej rozmowie okazuje się bratnią duszą? Tę mityczną drugą połówkę, o której tyle się mówi, śpiewa i pisze?

Tak było właśnie w naszym wypadku – poznaliśmy się we wrześniu 2019 podczas Runmageddon Kaukaz – Edzia wygrała tam bieg na 100 kilometrów, a Tomek był tam zawodowo (choć też trasę pokonał). Po dwóch przegadanych wieczorach widzieliśmy już, że wpadliśmy po uszy i po powrocie do Polski całkowicie zmieniliśmy nasze życia i zamieszkaliśmy razem – ale o tym napisze kiedyś osobny wpis.

Uwielbiamy podróżować, kochamy sport – od biegania przez siłownię po squasha, a siedzenie na kanapie kompletnie do nas nie pasuje. Chyba, że Tomek pisze książkę, a Edzia planuje jadłospis na kolejny tydzień. Postanowiliśmy podzielić się z Wami naszym życiem – na blogu znajdziecie relacje z naszych podróży, łącznie z poradnikami, opisy sportowych wyzwań, treningów, a także fit przepisy.

Na co dzień prowadzimy sklep internetowy www.twojaperfumetka.pl, współpracujemy z firmami eventowymi pod kątem promocji, a Tomek pisze debiutancką powieść. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie i zostaniecie na dłużej.

Łobuziaki.pl – Edzia i Tomek